O nás

Základem každé společenské události je zábava a pokud si chcete pojistit, aby se každý z vašich hostů skvěle bavil, budete potřebovat originální produkty z našeho obchodu. Staré přísloví říká: „Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo.“ Tím se řídíme i my, a proto jsme sestavili náš sortiment tak, abyste v něm našli vše, co udělá z každé párty perfektní událost, na kterou budou všichni rádi vzpomínat.

 

Neobyčejné fotografie jedině s fotorekvizitami

K oslavám neodmyslitelně patří fotky, které zvěční ty nejhezčí momenty na celý život. Vytvoření vtipné a veselé fotky není vždy jednoduché, ale s vtipnými fotorekvozitami to dokážete i vy. Nabízíme širokou škálu fotorekvizit pro všechny události, od svatby až po maturitu, oslavu Nového roku, ale i na mnoho dalších událostí. Pokud jste fotograf či provozujete fotoateliér, měly by pro vás být fotorekvizity samozřejmostí. Jedná se o levný doplněk, který dodá každé fotografii potřebný šmrnc.

Naše fotorekvizity vyrábíme manuálně a dokonce vám je zhotovíme na zakázku. Jedná se o minimální investici, která vám zajistí mnoho muziky za málo peněz. Pokud vyhlížíte narozeniny či jakoukoliv oslavu nebo životní událost, vybavíme vás fotorekvizitami podle vašeho gusta. Nechybí u nás ani doplňky k fotorekvizitám a věci pro focení těch nejmenších.

 

Co nemůže na oslavě chybět

Součástí našeho sortimentu jsou i svatební dekorace. Svatba je jedinečnou událostí, kterou je třeba odlišit od obyčejných oslav právě dekoracemi, které podtrhnou atmosféru celé svatby.

Pokud máte rádi maškarní či karnevaly a chcete na nich vypadat výjimečně, jsou pro vás určeny naše škrabošky. Máme pestrý výběr luxusně vyhlížejících škrabošek pro muže i pro ženy. Nezapomněli jsme ani na děti, pro které jsme připravili dětské škrabošky, ve kterých budou vypadat kouzelně.

 

Proč nakupovat u nás

Cílem našeho eshopu bylo sloučit originální sortiment s příjemnými cenami, abyste se mohli skvěle připravit na každou oslavu a zároveň měli radost, že jste výhodně nakoupili. Naše produkty jsou dostupné skladem a pokud se vám některé zalíbí, postaráme se o co nejrychlejší dodání.